Aromaterapie a Ayuverdské oleje

Říká se, že na podzim zpomalujeme a v zimě více odpočíváme, avšak v dnešní hektické době nemůžeme tělu dopřávat tolik odpočinku, kolik by si zasloužilo, a proto jsem pro Vás nově přichystala proceduru Hair SPA. jejiž součástí je aromaterapie a ayuvedrské oleje– více se můžete dočíst zde.

Energie, energie kde jsem tě zapomněla?

Potřebujeme více odpočívat, více spát, více relaxovat a proto Vám nabízím vysoce relaxační procedury doplněné o aromaterapii, regenerační procesy – odpočívat bude samotná mysl, duše, ale i celé tělo.

Při péči o pokožku volím esenciální oleje, které mají prohřívající účinek. Některé pokožku prokrví a zvýší tak imunitní funkci.

Používám zejména esenciální oleje ze zázvoru, cedru, jalovce, tymiánu a rozmarýnu. Pokud na Vás uvidím, že Vás zastihla podzimní chmura tak naopak doporučím esenciální oleje pro dobrou náladu jako je pomeranč, mandarinka. Citrusy totiž zlepšují náladu a vnitřní energii.

Pokud nám chybí energie, ale nechce se nám zrovna v sychravém počasí na procházku do lesa, můžeme sáhnout po borovici, jedli nebo smrku. Osobně, abych z toho vytěžila co nejvíce, obklopuji se kameny, které jsou malované a dodají mi potřebnou energii.

Mé doporučení:

Při ztrátě vlasů doporučuji rozmarýn, levanduli, cedr.

Na mastné vlasy je vhodný tea tree, lemon či levandule.

K masáži hlavy pak jasmín, levandule či růže.

Pokud trpíte lupy je vhodný zelený kokos.

Pro suché a lámavé vlasy jsou osvědčené zábaly v olivovém či lněném oleji.

Pokud trpíte na bolesti hlavy uleví Vám růže, levandule či heřmánek.

Nebojte se semnou konzultovat Váš problém, jsem tady od toho, abych Vám pomohla a přinesla Vám jedinečný Hair Spa zážitek.

Pokud by Vás zajímalo něco o mém kadeřnictví o barvách, které používám, můžete se dočíst zde.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.